Кошик
20 відгуків
+380952520033
+380442239033
УкраїнаКиїввул. Богдана Гаврилишина, 27/29, корпус №3
СПЕЦІАЛІЗОВАНЕ БЮРО ДОГОВОРІВ
 • picture 1
 • picture 2
 • picture 3
 • 1
 • 2
 • 3

Підготовка договору конфіденційності

Підготовка договору конфіденційності
 • Послуга

від 3 000 грн./послуга

Підготовка договору конфіденційності
Підготовка договору конфіденційностіПослуга
від 3 000 грн./послуга
+380952520033
 • +380442239033
+380952520033
 • +380442239033
 • Графік роботи
 • Адреса та контакти

Підготовка договору конфіденційності з працівником необхідна з метою захисту конфіденційної інформації підприємства.

Часто виникає необхідність укладання договору по захисту комерційної таємниці в господарських відносинах з контрагентами як додаткової угоди до основного договору співпраці, щоб деталізацією умов конфіденційності не обтяжувати текст основного договору.

Договір про захист конфіденційної інформації має реальний механізм його виконання лише за умови чіткого визначення поняття «конфіденційної інформації», причинно-наслідкового зв’язку між діями винної сторони і фактом розголошення конфіденційної інформації, застосування дієвих штрафних санкцій до винної сторони. В протилежному випадку договір конфіденційності матиме формальний характер і не захищатиме Ваших інтересів в разі їх порушення контрагентом.

Крім того, стосовно договору конфіденційності з працівником необхідно в першу чергу при підготовці договору конфіденційності слідкувати за тим аби такий договір не суперечив положенням трудового законодавства. В будь-якому випадку подібні договори, угоди конфіденційності чинять деякий психологічний тиск на працівника та в якійсь мірі дисциплінують його, але якщо положення договору конфіденційності з працівником суперечать Закону – такий договір навряд чи матиме доказову силу в суді в силу його нікчемності або недійсності.

Істотними умовами договору конфіденційності є:

Преамбула договору конфіденційності, де вказується назва договору, дата та місце його укладання, повна назва сторін, скорочене найменування сторін по договору, посилання на основний договір співпраці, укладений між сторонами.

Предметом договору конфіденційності є відносини сторін щодо обміну конфіденційною інформацією, використання такої інформації, збереження конфіденційної інформації від її розголошення третім особам.

 В предметі договору конфіденційності варто також вказати розширене поняття змісту терміну «конфіденційна інформація», «комерційна таємниця» та чітко вказати способи фіксації і форми передачі конфіденційної інформації контрагенту.

 Існують різні форми передачі конфіденційної інформації, в залежності від виду відносин між сторонами: це може бути передача конфіденційної інформації, що міститься в істотних умовах основного контракту (вид товару, його вартість, технологія виробництва, ноу-хау, авторські об’єкти  тощо). Конфіденційна інформація може фіксуватися в окремих додатках до основного договору, актах приймання-передачі конфіденційної інформації, технічних завданнях, оригінал-макетах, рукописах тощо.

Права та обов’язки сторін по договору конфіденційності.

Відповідальність сторін за розголошення конфіденційної інформації.

В європейській юридичні практиці, як і в договірній практиці США, Великобританії  є поширеним застосування договорів конфіденційності в переддоговірних відносинах. Роль таких договорів часто недооцінюється вітчизняними підприємствами, легковажно надаючи їм суто формального значення. Але такі угоди конфіденційності, запропоновані нерезидентами можуть спричинити  суттєві проблеми для вітчизняних підприємців, навіть без будь-яких особливих фактів,  що можуть вказувати на вину щодо розголошення комерційної інформації. Справа в тому, що такі «заморські» угоди конфіденційності рясніють досить широкими загальними підставами для притягнення сторони до відповідальності за розголошення конфіденційної інформації, наприклад, за факт розміщення якогось повідомлення чи фото  в Інтернеті, що будь-яким чином «на думку поважної сторони» може стосуватися  об’єкту конфіденційності. Тобто, до Вас в односторонньому порядку можуть бути застосовані штрафні санкції за розголошення комерційної інформації  лише на підставі «незаперечних підозр поважної сторони». А штрафи за такі «аморфні» порушення нерезиденти полюбляють в чотирьохзначних (і вище) сумах умовних одиниць.

В будь-якому випадку, коли у Вас постає питання укладання договору конфіденційності з працівником чи підписання договору про збереження комерційної інформації  з контрагентом все ж таки варто проконсультуватися із спеціалістом, уважно вивчити текст запропонованого договору та в разі необхідності внести свої корективи.

Наше Бюро допоможе Вам у розробці договору конфіденційності, здійснить юридичну експертизу договору, підготує відповідні правки. При необхідності – представлятимемо Ваші інтереси на переговорах з Вашим контрагентом.

Звертайтеся до професіоналів! 

Зразок договору конфіденційності.

Характеристики
Основні
Вид послуг Складання юридичних документів
Юридичний аналіз Контрактів
Юридична експертиза договорівДа
Ведення переговорів з контрагентамиДа
Ведення переписки з контрагентамиДа
Написання позовних заяв  Так
Складання відгуків  Так
Складання окремих процесуальних документів  Так
Інформація для замовлення
 • Ціна: від 3 000 грн./послуга